13 08 2012

Kristen & Robert

Kristen & Robert |  görsel 1
SONUNDA BİR HABER GELDİ! RobSten, aldatma haberini ve fotoğrafları çıkaran dergilere dava açmış. Fotoğraflar shop, neden mi?

1. Daha önce galadaki Rupert ve Kristen fotoğraflarında ki boy farkı ile alakası yok bu fotoğraflardaki boy farkının.

2. Kristen'ın surat ifadelerine dikkat ederseniz çok tanıdık geliyor. 2011 Comic Con ve Haberci filminden shoplanmış.
...

3. Kristen'ın saç boyu o fotoğraflardaki gibi değil. Hatırlarsanız yeni filmi değişiklikler yaptı.

Sonra News Use Weeklynin bu haberi para karşılığında çıkardığını söylemiş.Robert dergıyi dava edicekmiş, haber kaldırılmış.!!

Ayrıca People dergisine yaptığı açıklamalar asılsızdır.

İŞTE RÖPÖRTAJ:Kristen'ı yönetmeni Rupert'ın karısı, USWeekly dergisinin, "Kristen, Robert'ı Aldatıyor" başlıklı haberine kanıt olarak gösterdiği fotoğraflar hakkında fotoğraftakinin kendisi olduğunu Kristen'ın oraya montaj ile yerleştirildiğini söyledi.

Muhabir: : Hakkınızda aldatma haberleri çıkıyor? Kristen :"Yalan olan hiçbir şeyle ilgilenmiyoruz. Hakkımda söylenen her şeyle ilgilenmek kolay olabilirdi ama, özel hayatım ve kariyerim dedikodulardan daha önemli."

Robert Pattinson: Ben aldatacak kadar aşağlık bir adam değilim. Kristen Stewart: Ben bu söylentilerden çok sıkıldım. Ben erkek arkadaşımı Rupert'la aldatmadım. Cidden bu oldukça komik. O benim yönetmenim ve inanılmaz bir dostluğumuz var. Hepsi bu. Benim ve özel hayatım hakkında konuşmayın, bu saçmalığı durdurun... ♥

 

131
0
0
Yorum Yaz